YouTube İOS için güncelleme getirdi

Dünya’nın en popüler video programlarının başında gelen YouTube son yıllarda yaptığı güncellemeler ile kullanıcıların oldukça dikkatini çekme başarısı gösteriyor.

Akıllı telefon kullanım oranın giderek artmasından sonra YouTube’da bu kullanıcıların programlarını aktif olarak kullanmaya başlamaları için çeşitli güncellemeler kullanıcılarına faydalı hizmetler sunmaya devam ediyor. Son zamanlarda ciddi gelir kapıları arasında gelen YouTube’un özellikle bu tarz bir kazanç kapısı olmasından sonra program üzerinde iyileştirmelere hız kazandırarak oldukça popüler olan uygulamalar arasında gelen bu özelliğin yakın zamanda hayatımıza girmesi bekleniyor.

YouTube gibi son derece popüler olan video programının özellikle kullanıcıların programları daha çok kullanmalarına imkan verecek olan bu güncellemesinden sonra kullanıcılar izledikleri videoları başka zamanda izleme fırsatı sunacaktır. Özellikle yarım kalan videolarda kullanıcıların nerede kaldıklarını hafızaya alarak kaldıkları yerden devam etme imkanı sunan YouTube bakalım bu özelliğinden sonra kullanıcılardan nasıl bir puan alacak merak konusu.

Program hakkında ciddi yatırımlara hız kesmeden devam eden video programının özellikle İOS işletim sistemi için uzun zamandır üzerinde çalıştığı bu programın yakın zamanda hayata geçecek olması ve kullanıcıların meraklı bekleyişinin giderek artmasına neden olmaktadır. Apple firması ile YouTube arasında yapılan çalışmalardan sonra farklı güncellemeleri yakın zamanda hayata geçirmeyi düşünen video firmasının ne gibi özellikleri getirip getirmeyeceği son derece önemli olmaya başladı.

İOS işletim sistemine gelen güncellemeleri takip etmek için yapmanız  gereken sitemizde bulunan güncel haberleri takip etmek olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*