youcam-applemerkez

YouCam Makeup Uygulaması

YouCam Makeup ile bambaşka yüzler edinin…

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile bir çok uygulamaları da beraberinde getirmektedir. Her geçen gün yep yeni ve ilgi çeken uygulamalar ile yazılım dünyasında da oldukça gelişme göstermektedir. Gençlerin yenilikçi düşünce akışı ve ilginç, komik anları yaşamak ve yaşatmak için yazılım dünyası da bu olaya el atmış ve fotoğraflar üzerinden yepyeni uygulamalar ile sektörde gelişmiştir. Bunların arasında kadınların oldukça ilgi çeken uygulaması YouCam Makeup.

 

youcam-makeup

youcam-makeup

Uygulamanın temel amaçları ise fotoğrafınızı saç renginizi, cilt, göz renginizi, diş beyazlatma ve makyaj olanakları ile fotoğraflarınızı hem komik hale getirebilirsiniz hemde hafif dokunuşlar ile doğal fotoğraflar elde edebilirsiniz.

 

Bir çok fotoğraf düzenleme uygulamaları olsa dahi en başarılı uygulama olarak ilk sırada gibi gözüküyor. Uygulamanın bir diğer ilgi çeken özelliği ise orijinal fotoğraf arasında oldukça fark olsa dahi o fotoğraftaki kişiyi bambaşka olsa bile orijinal teması taşıya bilmesi.

 

Bu uygulama ile istediğiniz saç modelini seçip istediğiniz görünüme elde ettiğiniz de size ne kadar yakıştığını mümkün kılıyor. Eğer beğenmez iseniz uygulamayı geriye alıp bir başka modeller demek için özelliklerine oldukça sahip olmaktadır.

 

Sadece makyaj malzemeleri dışında cildinizdeki tüm kusurları bu program sayesinde de kapatabileceksiniz. Kendi portreniz üzerinden değişime izin verebilirsiniz. Aynı zamanda makyajsız fotoğrafınızı makyajlı halede getirip orijinal bir hale bürüne bileceğiniz bir uygulamadır. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirip telefonunuz üzerinden fotoğraf çekip uygulamayı basit bir şekilde kullanmanız.

 

5 yorum

 1. Üç Tekerlekli Bebek Arabaları

  Bu uygulamayı küçük kızlara göstermeyin oyun oynarlar

 2. Bakım Ürünleri

  Aslında yapmayı düşündüğümüz makyajları burada test edip nasıl olduğuna bakabiliriz böylece daha orijinal şeyler bile çıkartabiliriz.

 3. Tuvalet Eğitimi

  Çok güzel olmuş bununla çok harika şeyler yaparız

 4. Teşekkürler baya faydalı oldu otobüste arkadaşlarımın suratını boyayarak vakit geçiriyorum

 5. Ev Tipi Kavitasyon Cihazı

  Teşekkürler güzel uygulama

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*