Yelp

Yerel İşletmeler Rehberi YELP Ücretsiz

Tüm dünyada yerel işletmeleri tüketicilerle buluşturan bir platform olarak kullanılan Yelp artık Türkiye’de hizmet veriyor. Türkiye’deki tüketiciler ve yerel işletmelerde Android veya iOS  kullanılan mobil cihazlarına küçük bir uygulama indirerek, yerel işletmeler veya ürün – hizmet sağlayanlar hakkında fikirlerini Yelp aracılığı ile paylaşabilirler. Uygulamalar ücretsiz ve işletme sahiplerine sağlanan ücretsiz araçlar var.

Tabii ki Yelp için en büyük Pazar başlangıçta İstanbul olacak gibi görünüyor. Fakat Türkiye’nin her yerinden Türkçe içerikli web sitesi aracılığı ile herkese açık olacak. Elbette siyeyi ziyaret eden yabancıların da yerel işletmeler hakkında bilgi alabilmesi için İngilizce, Danimarkaca, Flamanca, Fransızca, Fince, Almanca, İtalyanca, Norveççe, İspanyolca, İsveçce, Lehçe dil seçenekleri mevcut.

Yelp

Uygulama ile nereye giderseniz orada bulunan yerel işletmeler  hakkında (ürün veya hizmet sağlayabilir) doğrudan o işletme ile çalışmış kullanıcı yorumları ile bilgi sahibi oluyorsunuz.  Uygulama ile nerede yemek yenir, nerede kahve içilir, hangi bara gitmeli, müzik nerde dinlenir gibi birçok yanıtı işletmeleri ve yorumları inceleyerek bulabilirsiniz.

Firmanın web sitesi : www.yelp.com.tr.

Android için uygulamayı indirmek için tıkla.

iOS için uygulamayı indirmek için tıkla.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*