Yeni Macbook Air ve iMac Ne Zaman Tanıtılacak?

Epey zamandır yenilenmesi beklenen Macbook Air ve yeni iMac modelinin tanıtım tarihiyle ilgili birtakım sızıntılar ortaya çıktı.

Bilindiği gibi Apple, yeni iPhone 7’leri 7 Eylül tarihinde yapılacak olan etkinlikte tanıtacak. Bunun yanı sıra şirketin Macbook Pro için de yıl sonuna kadar yeni bir model satışa sunması bekleniyor.

Macbook Ait ve iMac modelleriyle ilgili son durum ise resmi olarak netleşmese de bu modellerle ilgili çıkış tarihiyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Apple, Ekim ayında 5K ekranı teknolojisi ile birlikte yeni iMac ve Macbook Air modellerini de tanıtacak. Bu haberin kaynağı Bloomberg’in yeni yayınladığı rapor. Yine aynı rapora göre önümüzdeki yıl da iPad Pro için yeni özelliklerin gelişi duyurulacak.

Macbook Ait

Şimdilik bildiğimiz kadarıyla yeni MacBook Air modelinin USB Type-Cdesteğine kavuşması beklenirken tanıtılacak 5K ekranın dahili GPUbarındırması monitörün en önemli özelliği olacak.

iPad Pro’da önümüzdeki yıl itibarıyla göreceğimiz yenilikler ise daha çokApple Pencil tarafında olacak.

Apple’ın Safari, Mail ve Mesajlar gibi uygulamaların içerisinde not alabilme özelliğini test ettiğin belirtiliyor. Bildiğiniz gibi şu anda bu özelliğin tam fonksiyonlu kullanımı sadece bazı uygulamalarda mevcut.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*