Yeni iPhone’ unuzda Mutlaka Bulunması Gereken 15 Faydalı Uygulama

Yeni bir İphone kullanıcısı iseniz cihazınızda olması gereken uygulamalar hakkında bilgi almanızda fayda var. Bu sayede İphone cihazınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

uygulamalar

Yeni İphone’ unuzda mutlaka bulunması gereken 15 faydalı uygulama nelerdir bir göz atalım;

Google Chore

İphone kendi web tarayıcısı Safari2 yi kullanmayı öneriyor olsa da Apple Store üzeriden Google Chore yükleyerek webde rahatlıkla gezinebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları

Facebook, Twitter, İnstagram ve Vine gibi sosyal medya araçları İphone cihazında mutlaka olması gerekir. Hem kullanım hem de anında iletişim için İphone cihazda yer alması gereken uygulamalar arasında ilk sırayı alan uygulamalardır.

Gmail

Mail kontrollerinizi kendi servisi ile tanımlayarak yapabileceğiniz gibi Gmail uygulaması indirerek daha kolay bir iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede farklı mail adresleri kullanan kişiler için kolaylık sağlanmış olur.

Evernote

Günlük notlarınızı hatırlatmalarınızı farklı dizayn ve yapıda takip ederek notlarınızı oluşturmanıza yardımcı olan bu uygulama görsel notlarınızı da arşivlemenize yardımcı olmaktadır.

Hyperlapse

Fotoğraflarınız ile harikalar yaratmanıza yardımcı olan bu uygulama sayesinde zaman algınızı farklılaştırabilirsiniz.

Runkeeper

Sağlıklı yaşam için sizi takip edebilecek bir uygulama cihazınızda mutlaka bulunması gerek. Bu sayede günlük egzersiz ve aktivitelerinizi rahatça takip edebileceksiniz.

2048

Aslında bir oyun olan 2048, İphone kullanıcıları arasında en çok tercih edilen uygulama ve oyunlardan biri. Sayılar ile oyun oynamayı seven kişiler için adeta vazgeçilmez bir uygulama.

Snapchat

Son dönemlerde gençler arasında sıkça tercih edilen bu uygulama İphone cihazlarının da vazgeçilmezi. Çektiğiniz videoların kendi kendini imha etmesi ve fenomen haline gelmesi birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Yelp

Bir bölgede yer alan en iyi mekanları ve yerleri bulmanıza yardımcı olan bu uygulama bölgenizde bulunan en iyileri sizlere sunmaktadır.

Foursquare/ Swarm

Yer bildirimi yapmayı sevenler için ideal bir uygulama.

Spotify

Müzik hayatınızın her köşesinde yer alıyor ise mutlaka cihazınızda bulunması gereken bir uygulamadır.

Feedly

Özellikle gündemden haberdar olmak isteyenlerin tercih ettiği bir uygulama ve haberlerden haberdar olmanıza yardımcı olur.

Amazon Kindle

Okumak istediğiniz kitaplar her an yanınızda. Geniş bir arşive sahip bir online kütüphane uygulamasıdır.

Whatsapp

Anlık iletişim kurabileceğiniz Whatsapp uygulaması her akıllı cihazda olduğu gibi İphone cihazınızda da yer alması gereken uygulamalardandır.

Camscanner

Uygulama sayesinde tüm belgelerinizi digital bir şekilde iletebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*