Yeni emojeler yakında geliyor

Teknolojik gelişmelerin hızlı bir şekilde yaşandığı günümüzde cep telefonlarımız hayatımızın büyük bir bölümünde yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda cep telefonu kullanıcısında yaşanan artış ile beraber telefonların kullanıcılarına sunduğu birçok özellik kullanıcılarının dikkatini çekme başarısı gösteriyor.

Bugün siz değerli müşterilerimiz için cep telefonlarının mesajlaşma bölümünde çok sık kullandığımız emojeler hakkında yeni bilgiler verelim.

Anlık mesajlaşma programlarında en çok kullandığınız emojeler özellikler kullanıcıların duygularını ve hislerini açıklama konusunda oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

2017 yılında emojelerin yapımcılarının hazırladığı tam 56 adet yeni emoje artık cep telefonlarımızda ve bilgisayarlarımızda duygularımızı aktarma konusunda bizlere yardımcı olacaktır. Özellikle son zamanların en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen bu emojelerin içerisinde yer alan en önemli yeniliğin baş örtüsüne sahip bir kadın emojesinin bulunması.

Özellikle ülkemizde oldukça fazla dikkat çeken detayların başında gelen bu emojenin yapımcılarının sadece müslümanlar için değil aynı zamanda ortadoks , katolik gibi dinler içinde bunun sembol olarak kullanıldığını açıklaması dikkatleri çekme başarısı gösterdi.

Yeni gelen emojeler arasında en dikkat çeken bu baş örtüsünün olmasının yanı sıra 56 adet farklı tarzda emojenin ne gibi duyguları içerdiği resmen açıklandı. Son çalışmaları yapan firmanın özellikle yeni emojeler üzerinde de çalıştığı ve bu yüzden kullanıcılarına her geçen gün yeni emojeleri ulaştırmak için çalışmalarına devam ettiğini açıklaması dikkatlerden kaçmadı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*