YAAO 6000 telefonu şok edecek!

Çinli firmanın geliştirdiği YAAO 6000 isimli telefon son zamanların en dikkat çekici özelliğine sahip telefonların başında gelme başarısı gösteriyor.

Son yıllarda Dünya’nın en iyi telefon firmalarının bile bir türlü cesaret edemediği uzun ömürlü batarya konusunda el atan YAAO 6000 telefonu kullanıcılarına sunduğu 10. 000 mAh batarya ile teknoloji firmalarının en çok merak ettiği konuların başında gelme başarısı gösterdi.

Akıllı telefon piyasalarında yaşanan kıyasıya rekabetten sonra firmalar her ne kadar kullanıcıların isteklerini göz önüne alarak telefonların özellikleri konusunda ciddi araştırmalar yapsa da bir türlü batarya konusunda istedikleri performansı göz önüne alma başarısı göstermedi. Özellikle akıllı telefonların en büyük sorunlarının başında gelen batarya konusunda en iyi firmaların yaptığı bataryaların ömrünün en uzu 1 gün olması kullanıcıların zaman zaman ciddi sıkıntılar yaşamasına neden oluyor.

Çinli firmaların uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve geçtiğimiz günlerde piyasalara çıkarttığı akıllı telefon olan YAAO 6000 telefonunun bataryasının 4 günlük bir kullanım süresi sunması kullanıcıların kadar teknoloji firmalarının da dikkatlerinden kaçmadı. Özellikle son derece başarılı bir batarya performans ile kullanıcıların karşısına çıkan bu telefonun donanımsal olarak özelliklerinin de harika boyutlarda olması şimdiden ülkemizde de günün en çok okunan haberlerinin başında gelmesine neden oldu.

Ülkemizde satılıp satılmayacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmayan YAAO 6000 bu telefonun yurt dışında fiyatını merak eden okurlarımız için fiyatını araştırdık ve sadece ama sadece 220 Dolar olduğunu sizlere açıklamak istedik.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*