Xiaomi Mi Mix Nano geliyor

Çin firmasının üretimini yaptığı Xiaomi telefonu özellikle son amiral gemisi telefonu olan Xiaomi Mi Mix ile satış rekorları kırmıştı. Harika bir görsel tasarımı bulunan telefonun özellikle en dikkat çeken özelliklerinde olan ekran boyutunun 5.5 inçlik olması ve telefon ekran kapasitesinin % 90 olmasından sonra piyasaların en çok merak edilen telefonlarının başında gelmişti.

Çin’de seri üretimi başlayan ve geçtiğimiz aylarda aşırı derece talep gören telefonların başında gelen Xiaomi Mi Mix telefonu satışa çıkmasının hemen ardından 1 dakika içerisinde bütün stoklarını tüketerek bir anda gündeme bomba gibi düşmüştü. Oldukça başarılı özellikleri ve fiyatı ile Çin’in en çok satan telefonları listesinden hiçbir zaman düşmeyen telefonun bir üst modeli olacak olan Xiaomi Mi Mix Nano yakın zamanda piyasalarda ki yerini alacak gibi duruyor.

Xiaomi Mi Mix telefonu ile karşılaştırıldığında biraz daha düşük bir ekran boyutuna sahip olacak olan bu telefon 5.5 inçlik ekran boyutu ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Özellik bakımından ise 2.5 Ghz hızında ve 4 GB RAM kapasitesinde kullanıcıların hizmetine sunulan Xiaomi Mi Mix Nano telefonunun aynı zamanda 64 GB dahili depolama alanı bulunacaktır.

Cihazın özellikle sır gibi saklandığı şu günlerde basına sızan bir fotoğrafı telefonun merakla bekleyenler tarafından günün en çok konuşulan konularının başında gelmesine neden oldu.

Xiaomi Mi Mix Nano telefonunun fiyatı hakkında firma henüz bir açıklama yapmaktan kaçınırken ne zaman çıkacağı konusunda da net bir açıklama yapmadı ve telefon hakkında merak edilen bütün özellikleri yakın zamanda duyuracağını açıkladı. İşte merakla beklenen ve yakın zamanda hayata geçmesi beklenen Xiaomi Mi Mix Nano telefonunun basına sızan bilgileri hakkında sizlere detayları açıkladık.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*