Windows 10’a gelen yeni özellikler

Windows 10 ürününün piyasa çıkmasından hemen sonra bazı sorunları beraberinde getirdiğini düşündüğümüz zaman firma geçtiğimiz günlerde yaptığı güncellemeden sonra Windows 10’da belli başlı hataların giderilmesini gerçekleştirdi ve sürüm olarak yeni güncel sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkmaya başladı.

Windows 10’a gelen en önemli yeniliklerden sonra sizlere bugün bu yenilikler hakkında merak ettiğiniz bilgileri açıklayacağız.

İlk olarak Windows 10 programına gelen yeniliklerin başında programın tüm cihazlarda uyumlu hale getirilmesi ve tüm platformlarda tek bir hesaptan programı kullanabilmeniz olmaktadır. Tüm cihazlar ile uyumlu hale getirilen Windows 10’un tek platform üzerinden işlem yapacak olması programa gelen en önemli yeniliklerin başında olmasıdır.

Windows 10’a gelen bu özellikten sonra tek bir uygulama mağazası üzerinden istediğiniz bütün programları rahat bir şekilde indirme fırsatınızın bulunduğunu açıklamak istiyoruz. Örnek olarak verecek olursak Xbox için yazılan bir uygulamayı aynı anda telefondan , tabetleten ve bilgisayarınızdan rahat bir şekilde indirilebilecektir. Bu sayede indirdiğiniz bu uygulamalara istediğiniz her cihazdan erişme fırsatını rahat bir şekilde bulacağınızdan dolayı sizlerde artık Windows 10’un getirdiği bu yeniliklerden yararlanma fırsatını yakından bulmuş olacaksınız.

Windows 10’un getirdiği yeni özelliklerin birisi de İOS ve Android işletim sistemlerinde yer alan uygulamaları rahatça sizlere sunmaya fırsat vermektedir. Bu işletim sistemleri üzerinden indirilen uygulamaları kolay bir şekilde sizlerde cep telefonlarınıza indirme fırsatını yakından bulmuş olacaksınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*