WhatsApp’ın görüntülü konuşması resmen geldi

Küresel Dünya’nın artık cep telefonlarına girdiği günümüzde kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği WhatsApp görüntülü arama özelliği bugün resmen hayata geçti ve artık her kullanıcı telefonlarından WhatsApp üzerinden karşı taraf ile birlikte görüntülü konuşma özelliğini kullanmaya başladı.

Anlık mesajlaşma programı olarak hayatımıza giren ve uzun zamandır Dünya’nın en çok tercih edilen mesajlaşma programlarının başında gelen WhatsApp’ın son getirdiği güncellemeden sonra kullanıcılarına sunduğu bu görüntülü konuşma özelliğinin bütün eksiklikleri giderildi ve artık resmen hayatımıza girdi.

Akıllı telefon teknolojisinin çok hızlı bir şekilde ilerlediği günümüzde kullanıcılar artık anlık mesajlaşma yerine daha etkili bir iletişim olan görüntülü konuşma özelliğini kullanarak canlı olarak hem mesajlaşıyor hem de karşı tarafta istediği arkadaşı ile iletişime geçebiliyor. Bu özelliğin uzun zamandır beklendiğini düşündüğümüz zaman WhatsApp’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı bu özelliğini bugün resmen hayata geçirmesinden sonra kullanıcılar program oldukça fazla ilgi göstermeye başladı.

WhatsApp üzerinden ön kamerası bulunan her telefonun karşı tarafta bulunan ile görüşme özelliğini beta sürümünün aktif olarak başlamasından sonra artık WhatsApp kullanıcılarına nasıl hizmetler sunacak merak konusu olmaya başladı.

Program üzerinde bulunan eksiklikleri gidermek için çalışmalarına başlayan firmanın son güncellemesinden sonra kullanıcıların hizmetine sunacağı diğer özellikler hakkında sitemizde bulunan detaylara ulaşabilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz. İşte WhatsApp uygulamasının müşterilerine sunduğu ve bugün hayatımıza giren görüntülü arama konuşmasının merak edilen özellikleri.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*