WhatsApp’dan Snap özelliği

Akıllı telefonların hayatımıza girmesinden sonra hayatımıza giren uygulamalar kullanıcıların işlerini daha kısa sürede yapmalarına devam ediyor. Özellikle ilk cep telefonlarının hayatımıza girdiği zamanları düşündüğümüz zaman SMS uygulamasına tonlar para ödediğimiz günler geride kaldı ve artık cep telefonlarından SMS gönderirken anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanır hale geldik.

Özellikle son yıllarda milyarlarca kullanıcı sayısı ile Dünya’nın en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen WhatsApp’ın kullanıcılarına sunduğu kolaylıklardan sonra yeni özellikleri hayata geçirmesi kullanıcıların merakının giderek artmasına neden olmaktadır.

İlk olarak yıllık düşük bir ücret ile kullanıcıların hesaplarını aktif ettiği anlık mesajlaşma programı olan WhatsApp , Facebook’un satın almasından sonra ücretsiz hale geldi ve binlerce kullanıcının ücretsiz bir şekilde anlık mesaj göndermesine imkan vermeye başladı.

Ancak artık sadece bir mesajlaşma programı olmaktan çıkan ve son zamanlarda oldukça popüler olan uygulamaların başında gelen WhatsApp’ın geçtiğimiz yıllarda hayatımıza girmesine rağmen milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen uygulamaların başında gelen Snapchat özelliğinden esinlenerek yeni bir uygulamayı program içerisinde kullanmaya başlaması oldukça dikkat çekti.

WhatsApp’ın girişimlerinden sonra bir türlü satın alamadığı Snapchat uygulamasında yer alan uygulamaları artık kullanıcılarına sunması kullanıcıların hoşuna giden bir özellik olarak karşımıza çıkmaya başladı.

WhatsApp üzerinden gönderilen fotoğraflar üzerinde emoje ekleme ve yazı yazma özelliğinin de gelmesinden sonra artık kullanıcıların Snap gibi bir uygulamaya sahip olduğunu belirtmek istiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*