WhatsApp
WhatsApp

WhatsApp’dan GIF özelliği

Dünya’nın en çok kullanılan anlık mesajlaşma programı olan WhatsApp’ın geçtiğimiz günlerde İOS telefonlara getirdiği güncellemeden sonra kullanıcıların artık GIF uygulamaları anlık olarak paylaşabileceği açıklandı.

Anlık mesajlaşma programları arasında en çok tercih edilen uygulamaların başında gelen ve Dünya üzerinde 1 Milyardan fazla aktif kullanıcısı bulunan WhatsApp hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaya başlamasından sonra kullanıcılarına yeni özellikleri de duyurmaya gayret gösteriyor. Özellikle son zamanlarda ciddi yatırımlar yaparak kullanıcılarının bütün bilgilerini saklayarak gizlilik konusunda ortaya çıkan endişeleri kaldıran WhatsApp’ın son olarak yaptığı yeni güncelleme ile beraber kullanıcıların artık hareketli resim olarak bilinen GİF uygulamasını da kullanabilecekleri açıklandı. Uzun zamandır merakla beklenen GIF uygulamasının hayata geçmesinden sonra kullanıcılar artık 6 saniyelik video olarak bilinen ve diğer adı GİF olan bu uygulama ile beraber paylaşımlarda bulunabilecekler. İşte merakla beklenen ve geçtiğimiz günlerde aktif olarak kullanıcıların hizmetine sunulan WhatsApp’ın sunduğu en yeni özelliklerin başında gelen GIF uygulamasının tüm özellikleri.

Telefon uygulamaları arasında her geçen gün artan rekabetten sonra kullanıcıların oldukça fazla ilgi gösterdiği uygulamaların başında gelen WhatsApp’ın yeni güncellemelerden sonra görüntülü arama konuşma özelliğinin de geçtiğimiz günlerde geldiğini düşündüğümüz zaman 2017 yılında kullanıcılara farklı hizmet sunması bekleniyor. Uzun zamandır gündemde olan ve hayata geçen uygulamalar siz değerli okurlarımıza için anlık olarak programlarımızda duyurmaya devam edeceğiz. İşte merak edilen WhatsApp GIF uygulamasının tüm detayları ve kullanıcıların merak ettiği GIF haberi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*