Vivo X9’dan çift ön kamera

Her geçen gün ortaya çıkan akıllı telefonların kullanıcıların zevklerine göre şekil aldığı günümüzde en çok dikkat çeken telefonlara imza atma başarısı gösteren Vivo firması yeni telefonu ile adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor. Ülkemizde her geçen yeni telefonların ortaya çıktığını düşündüğümüz zaman Vivo X9 telefonunun en çok dikkat çeken özelliğinin ön kamerada kullandığı çift mercek olarak dikkat çekmektedir.

Çinli bir firmanın ürettiği ve son derece başarılı fotoğraf çekilmesine imkan veren Vivo X9 ve Vivo X9 Plus modellerinde bulunan ön kameraların özellikle selfie çılgınları için oldukça dikkat çekici olduğunu açıklamak istiyorum.

5.5 inçlik ekran ile üretilen ve bugüne kadar sunduğu özellikleri ile kullanıcıların fark yaratmasına imkan veren Vivo X9 telefonunda ön kameranın bir tanesinin çözünürlüğü 20 MP çözünürlükte olurken bir diğeri ise 8 MP ve geniş açılı bir lens ile kullanıcılarına hizmet verecek. Özellikle çift arka kameralı telefonların her geçen giderek yayıldığı günümüzde farklı bir bakış açısı ile kullanıcılarına ön kamerada çift seçenek sunan Vivo firmasının bu hamlesinin nasıl tutacağı merak konusu olmaya başladı.

26 Kasım’da piyasalarda yerini alacak olan Vivo X9 ve Vivo X9 Plus modellerinin ortalama olarak 450 Dolar civarında bir satış rakamının bulunduğunu siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz. Özellikle kamera konusunda dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren bu telefonun bir diğer dikkat çeken özelliği ise telefonda bulunan 6 GB RAM kapasitesi olmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*