Uygulama İçindeki Özellikleri Ücretsiz Alma Uygulaması

Sizlere bugun tanıtıcağım uygulama oyunların ve uygulamaların içinde ücretle satılan özellikleri tamamen ücretsiz almaya yarayan ve iphone un tüm sürümlerinde kullanılabilen bir uygulama.  Bu uygulama appcracker ve appfree den ayıran en önemli özelliği ise kullanım kolaylığı,daha çok uygulama ve oyun desteği ve hatasız olması.
localapstore
Daha önce kullandığım appcracker da bir çok sorun yaşadığımı belirteyim. Örneğin uygulama içinde satın alırken uygulamanın kapanması, satın almama veya iphone u resetlemesi. Fakat size tanıtcağım bu muhteşem uygulamada hiç bir sorun yaşamadım.  Sizleri daha fazla merakettirmeden hemen uygulamanın ismini belirteyim.

Uygulamamız “LocallAPStore”  

Peki locallpstore’u nasıl indireceğinize gelelim. Öncelikle ihtiyaç duyduğumuz malzemelere gelelim;

1) Jailbreak yapılmış bir adet iphone,

2) Cydia için uygulamayı indireceğimiz repo.

Jailbreak yapılmış iphone’unuz varsa indirme yapacağınız reponun linki;  “system.in-appstore.com/repo”peki bu repoyu nasıl iphone unuza ekliyeceksiniz? Hemen bu işlemide nasıl yapcağınızdan bahsedeyim, iPhone unuzdan cydia ya giriyorsunuz daha sonra “Manage” kısmından “Source” a giriyorsunuz. Hemen burdaki add kısmına tıklayıp yukarıda yazdığım repoyu ekliyorsunuz. Daha sonra search bölümüne Locallapstore yazıp çıkan uygulamayı telefonunuza yüklüyorsunuz. Localapstore’u yükledikten sonra tek yapmanız gereken telefonunuzu respring işlemini uygulamak. Respring işlemini yaptıktan sonra ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Ücretsiz alım yapmak istediğiniz uygulamaya girip satın almak istediğiniz öğenin üzerine tıklayın ve çıkan satın alma penceresinden iptal butonuna tıklamanız yeterli oluyor.

Bir yorum

  1. Geribildirim: Günün Ücretsiz Oyunu “İnfinity Blade” | Apple Haber ve Bilgi Merkezi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*