Ultron X-1 telefonunun detayları

Ultron Mobile markasının çıkarttığı Ultron X-1 telefonunun kullanıcılar tarafından en çok merak edilen özellikleri sizler için açıklayacağız.

Telefon kibar görüntüsü ve şık tasarımı ile uygun telefon arayan kullanıcıların en çok talep ettiği markaların başında gelmektedir. Telefonda bulunan 16 GB dahili hafızanın ilk göründüğünde yetersiz olduğunu düşünebilirsiniz ancak firma burada kullanıcılarını mağdur etmemek için hafızanın arttırılabilir olduğunu müşterilerine sunmaktadır. 64 GB artan hafızası ile kullanıcılar bu telefonda SD kart desteği ile hafızanın arttırılmasına imkan vermektedir.

5 inçlik ekran boyutu ile telefonun son derece başarılı bir boyutunun olduğunu ve özellikle de tek elle kullanım isteyen kullanıcıların bu ekran boyutunu sevdiğini belirtmek isteriz. 1280 x 720 ekran çözünürlüğü bulunan Ultron X-1 telefonunun ekran çözünürlüğü ise 16 Milyon piksel olarak tasarlanmıştır.

Ekran tipi olarak Tru HD IPS LCD kullanan bu telefonunun batarya konusunda başarılı olduğunu da açıklamak istiyorum. Kullanılan bataryanın 2800 mAh kapasitesinde olması dikkatleri üzerine çekmesine neden olmaktadır. 4.5 G teknolojisinin destekleyen bu telefonun 2 GB RAM kapasitesi ise son derece hızlı bir telefon olduğunu göstermektedir.

Arka kamerada kullanılan 13 MP kamera telefonun güzel fotoğraflar çekmesine imkan vermektedir. Ön kamerada ise kullanılan 5 MP çözünürlük özellikle gündüz çekimlerinde iyi sonuçlar verse de gece çekimlerinde çok başarılı olduklarını söylemek mümkün değildir.

Konuşma süresi olarak Ultron X-1 bu telefonda 10 saatlik maksimum sürenin olduğunu  da açıklamak istiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*