Ultron X-1 teknik özellikleri

Akıllı telefon piyasalarında yeni bir telefon ile karşınızdayız. Özellikle tasarımı ve özellikleri bakımından sonra derece uygun fiyatlara alınacak olan telefonlar listesinde ilk sıraları zorlamaya aday bir telefon olan ve ülkemizde 700 TL fiyat ile satışa sunulan Ultron X-1 telefonu hakkında merak ettiğiniz özellikleri siz değerli okurlarımız açıklamaya çalışacağız.

Uygun fiyatlara alınacak olan cep telefonlarının arasına girmek için sadece 700 TL gibi bir rakamla satışa sunulan Ultron X-1 telefonun en dikkat çeken özelliği tasarımı. İnce bir yapıya sahip olan ve görüntü itibarı ile 700 TL’lik bir telefondan daha pahalı görünen  Ultron X-1 telefonunda bulunan 16 GB dahili hafızanın biraz yetersiz olduğunu açıklamak istiyoruz. Ancak firma burada kullanıcılarının mağdur olmamaları adına telefona ekstra olarak dahili hafıza takılan bir yer koyarak hafızanın SD kart desteği ile 64 GB’a kadar arttığını açıklamıştır.

5 inçlik ekran boyutu ile dikkatleri üzerine çeken bu telefonun özellikle 1280 x 720 piksel çözünürlüğünün bulunduğunu açıklamak isterim.

1.3 GHZ hızında işlemcisi bulunan Ultron X-1 telefonda 2 GB RAM bulunmaktadır. Ayrıca telefonda kullanılan 13MP arka kamera telefonun son derece başarılı fotoğraf çekmesine imkan vermektedir. Ön kamerada ise kullanılan 5 MP çözünürlüğün özellikle gece çekimleri dışında oldukça başarılı olduğunu açıklamakta fayda var.

İşte uzun zamandır uygun telefon almak isteyen kullanıcıların merak ettiği telefonlar listesinde ilk sırada gelecek olan Ultron X-1 telefonunun teknik özellikleri ve tüm detayları.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*