Mini iPhone

Ucuz iPhone, iPhone Mini Mi Olacak?

Apple yeni modelleri konusunda her ne kadar açıklamayı tanıtımlar ile yapsa da sızan haberler firmanın yeni çalışmalar içerisinde olduğunu gösteriyor. Bu sızan haberlerin çoğu da sonradan gerçekleşiyor. Sızan bu seferki haber Apple’ın iPhone mini modeli üzerinde çalışmalar yaptığı yönünde.

Mini iPhone

Apple rakiplerinin farklı telefon modeleri ile pazarda yer almaya başladığı bir dönemde boş oturduğu pek düşünülemez. Topeka Capital Markets analisti Brian White tarafından iddia edilen iPhone 5S ve farklı renk seçenekleri ile üretileceği bunlardan sadece biri. Analistin bir diğer iddiası da iPhone 5S’in tanıtılmasından sonra iPhone Mini sunulacağı yönünde. iPhone 5S’in 700-900$ arasında olması bekleniyor. iPhone Mini’nin daha ucuz ve 350-400$ fiyatları arasında satılacağı söyleniyor. Sanırım Apple ucuz iPhone modelleri ile pazarda pay kapmaya çalışacak.

Söylentiler düşük fiyatlı bu iPhone,  Samsung Galaxy S4’deki gibi plastik malzemeden üretilecek. Kasanın da farklı renk seçenekleri ile geleceği söylenmekte. Bu iddiaların doğru olup olmadığı yönünde elbette Apple herhangi bir açıklamada bulunmadı. Görünen Apple bir hazırlık içerisinde ama hedefinde ucuz modeler ile daha fazla kullanıcı kitlesine sahip olmak var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*