Twitterrific 5

Twitter Severlere Twitterrific 5

Sosyal medya platformları hayatımızın vageçilmezleri arasında. Elbette Twitter öne çıkan bir platform. Gün içerisinde Twitter’ı çok kullanıyor, iOS’un sağladığı Twitter uygulamasından farklı beklentiler içerisine giriyorsanız ekstra özellikler sunan bir uygulama tavsiye edebiliriz : Twitterrific 5.

Twitterrific 5

Uygulama ile Foursquare üzerinden yer bildirimlerinde takipçiler sizi harita üzerinden görüntüleme imkanı buluyor. Instagram Facebook tarafından satın alındığından bu yana Twitter uygulamasından entegrasyonunun kaldırdı. Twitter üzerinde fotoğrafları görüntülemek için paylaşım linkine tıklamak durumunda kalıyoruz. Uygulama ile bu sorun ortadan kalkıyor ve yüklenen fotoğrafı direk olarak görebiliyorsunuz.

Uygulama şu anda iOS kullanıcıları için var. Android ne zaman çıkacak henüz açıklama yok. Siyah ve beyaz tema var ve birçok kişiselleştirme seçeneği bulunuyor. Şu an bildirim alma hizmeti kısıtlı ama rezervasyon ile bildirim alma hizmetiniz en kötü 2 gün içinde açılıyor. Bildirimleri kapatabilir, takipçilerinizin profil fotoğraflarını büyütebilir veya görünmez yapabilir, atılan Tweetleri Instapaper ve Readability uygulamaları ile sonradan okuyabilir veya yer imlerinize ekleyebilirsiniz. Yazı boyutlarını dilediğiniz gibi büyütebilir veya yazı fontlarını farklı seçebilirsiniz. Size gelen tweetleri sağa kaydırarak konuşmaları görebilir, sola kaydırarak ise cevaplayabilirsiniz.

Uygulamanın fiyatı 5,49TL. Buradan satın alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*