Turkcell’den müşterilerine bedava dakika ve internet

Turkcell geçtiğimiz günlerde reklamlarına hızlı bir şekilde başladığı emojeleri ile müşterilerine bedava konuşma dakikası, internet, fizzy ve Turkcell Tv fırsatları sunmaya başladı.

Ülkemizin en çok kullanıla operatörlerinin başında gelen Turkcell özellikle son yıllarda yaptığı kampanyalar ile müşterilerine büyük fırsatlar sunmaya devam ediyor. Sizlere bugün en çok merak edilen kampanyaların başında gelen Turkcell Salla Kazan ile ilgili bilmeniz gereken detaylar hakkında bilgiler sunacağız.

Turkcell özellikle mobil kullanıcı sayısında  artış yapmak için kullanıcılarının Turkcell hesabım uygulamasını indirmesi konusunda her zaman teşvik eden kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bugün aktif olarak hayata geçirdiği uygulamaların başında gelen Turkcell Salla Kazan ile birlikte sizlerde artık hesabım bölümüne giriş yaparak Turkcell’in sizlere sunduğu bu önemli avantajlardan faydalanma şansını yakından bulma fırsatını yakalayacaksınız.

Akıllı telefon sahipleri ve Turkcell hat kullanıcılarına özel olarak sunulan bu hizmetten yararlanmak için telefonunuzda Turkcell hesabım olması ve Turkcell’in sizlere sunduğu Salla Kazan fırsatını ekranınızda görmeniz gerekmektedir. Son derece önemli olan bu uygulamanın hayata geçmesinden sonra binlerce Turkcell müşterisi bugün firmanın kendilerine sunduğu önemli paketleri alarak bu konuda fırsatlardan faydalanmaya başladı.

İşte merak ettiğiniz Turkcell Salla Kazan kampanyasının müşterilerine sunduğu önemli avantajlar ve sizlerin bu konuda ücretsiz olan fırsatları kaçırmamak için yapmanız gereken detaylar. Ayrıca sizlere sunulan Turkcell fırsatlarından haberdar olmak için yapmanız gereken Turkcell hesabım uygulamasını cep telefonunuza indirmek olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*