Tamamen Türk yapımı oyun: I’m Jack

Tamamen yerli yapım olan I’m Jack oyunu Appstore‘da başarıya doymuyor. Bizi bu konuda henüz haberdar eden İbrahim Yılmaz, hem bize bilgi verdi hem de tanımını yapmamızı istedi. Biz de oyunu biraz araştırdık tanıtım yapalım istedik. Oyun UGR Teknoloji tarafından geliştirilmiş ve macera tarzında.

i-m-jack

Bu iOS oyunu hem Türkiye’de hem de dünyada indirilme sayılarıyla gerçekten güzel bir başarı yakalamış durumda. Şöyle ki; şimdiye dek oyun 150.000‘in üzerinde indirilmiş. Şimdilerde 1.5 sürümü yayında.

Oyundan biraz bahsedecek olursak;
Oyun 4 bölümden oluşan 145 görev’e sahip. Her bir bölümde farklı nesneler ve görevler sizleri bekliyor. Oyunu isminden de anlaşılacağı üzere Jack karakteri ile oynuyorsunuz. Ancak sadece bu karakterle sınırlı değil. Jack’in yanısıra Jessica ve Sam karakterleri ile de oynamak mümkün. Oyun karakter ve bonus geliştirme imkanı da sunuyor. Oyun mistik bir adada Jack’in kötülükleri ortaya çıkaran bir elması alması ve ardından onu kovalayan macerayı konu ediyor.

i-m-jack-2

Oyun imjackgame.com üzerinden ulaşabileceğiniz bir ana sayfaya sahip. Ayrıca iTunes üzerinden de oyuna ulaşabilmeniz mümkün. Ücretsiz olan oyunu bakalım siz de beğenecekmisiniz?

Ücretsiz
Güncellendi: 21 Ara 2012
Versiyon: 1.5
Boyut: 48.1 MB
Dil: İngilizce
Geliştirici: UGR Teknoloji Ltd

Gereksinimler: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. iOS 4.3 veya üst sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edildi.

Oyunu iTunes üzerinden indirmek için tıklayın.

Bir yorum

  1. yapboz oyunları

    gerşekten çoks aran bir oyun bizimlede paylaştığınız için teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*