Türk Firması iPhone 7’yi Satışa Çıkardı, İşte Fiyatı

Tanıtımına ve satışına artık günler kalan iPhone 7’nin fiyatı neredeyse kesinleşti. Türkiye’nin ünlü bir teknoloji firması da internet sitesinde satışa koyduğu telefon için bakın ne fiyat belirledi…

Apple, 7 Eylül tarihinde iPhone 7 için tanıtım etkinliği düzenleyecek. Tanıtım günü yaklaştıkça yeni yeni detaylar da ortaya çıkmaya başlıyor.

iPhone 7’nin fiyatı hakkında farklı iddialar ortaya atılıyor. Ancak genel kanı 3.799 TL olarak satışa sunulacağı yönünde. Türkiye’nin en büyük teknoloji firmalarından olan Vatan Bilgisayar da internet sitesi üzerinden iPhone 7’yi alışveriş listesine koydu. Listede gözüken fiyat 3.799 TL. Bu da bu fiyatın neredeyse kesinleştiği anlamına geliyor.

Firma, Apple’ın, cihazla ilgili teknik detayları henüz kendileriyle paylaşmadığını söylerek, telefonunun fiyatını 3.799 TL olarak gösterdi.

Vatan Bilgisayar, sitesine ürünle ilgili resimler de koymuş. Resimlerden görüldüğü kadarıyla iPhone 7’nin bundan önce sızan görüntülerden bir farkı yok. Yani, Apple’ın bizlere bir sürpriz yaşatması mümkün gözükmüyor.

Apple, iPhone 6’yı 2014 yılında 2349 TL’ye ve iPhone 6 Plus’ı 2649 TL’ye satışa sunmuştu.

iPhone 7 Plus’ın fiyatının ne olacağı ise henüz belli değil.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*