StarCraft: Remastered Windows ve Mac Platformu İçin Çıkacak!

Blizzard’ın en ünlü oyunları arasında yer alan SarCraft efsanesi yeniden doğuyor. Blizzard’ın son açıklamasına göre StarCraft:Remastered Windows ve Mac kullanıcıları için gelecek.

Oyun severlerin büyük bir zevkle oynadığı oyunlar arasında yer alan StarCraft oyunun yenilenmiş sürümü olacak olan StarCraft : Remastered’in geleceği uzun süredir belliydi. Blizzard’ın son açıklamasına göre oyunun hangi platformlar için çıkacağı da belli oldu.

Windows ve Mac platformu için çıkacak olan StarCraft : Remastered baştan sonra yenilenmiş grafikler ve UHD 4K görüntü kalitesiyle gelecek. Yeni oyunda tüm grafikler yenilenmiş olacaklar ancak oyunu eski sürüm grafikleriyle oynamak isteyen kullanıcılar ayarlardan grafikler arasında geçiş yapabilecekler.

Blizzard tarafından ön siparişe sunulan StarCraft: Remastered oyununu ön siparişten alan kullanıcılar önemli ayrıcalıklara da sahip olacaklar.

Blizzard Store’dan 15 doalr karşılığında 14 Ağustos tarihinden indirilebilecek olan oyunun kullanıcılar tarafından sevilip sevilmeyeceğini ise zaman gösterecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*