Sony Xperia XZ teknik özellikleri

Teknoloji devlerinin kıyasıya rekabet içerisinde bulunduğu günümüzde Sony firması özellikle ürettiği akıllı telefonlar ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteriyor. Son zamanların en çok merak edilen telefonlarından olan Sony Xperia XZ telefonunun teknik özelliklerini sizler için açıklamaya çalışacağız.

Sony Xperia XZ telefonun piyasalarda satış fiyatının 2800 TL ile 2350 TL arasında değişen fiyatlarının olduğunu sizlere açıklamak istiyorum. Bu konuda özellikle son zamanların en pahalı telefonları listesinde bu telefon kendisine yer bulma başarısı göstermektedir.

3 farklı renk seçeneği ile satılan bu telefonun özellikle en dikkat çeken detayının yine kamera konusunda yüksek çözünürlük ile sizlere sunduğunu açıklamak istiyorum. Ön kamera harika bir performans gösteren 13 MP çözünürlük ile dikkatleri üzerine çeken bu telefon arka kamera konusunda kullandığı 23 MP kamera ile her koşulda ve şartta harika fotoğraf çekmenize imkan vermektedir. Burada sizlere kamera konusunda başarılı olduğunu açıklamak istiyorum.

5.2 inçlik ekran boyutu ile dikkatleri üzerine çeken bu telefon 2.5 Ghz işlemci kapasitesinin bulunması oldukça hızlı bir telefon olduğunu gözler önüne sermektedir. Dahili hafıza konusunda 32 GB depolama alanı veren firma bunun 256 GB’a kadar artan bir kapasitesinin olduğunu gözler önüne sermektedir.

Full HD ekranı ile kullanıcılarına son derece kaliteli efektler sunan bu telefonun en dikkat çeken detayının ekranı ve kamerası olduğunu almadan önce deneyerek sizlere görme fırsatını bulabilirsiniz. Merak edilen bu telefonun diğer detayları için sizlere teknik kısımda bilgiler açıklamaya devam edeceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*