Sony Xperia C5 Ultra merak edilenleri

Sony firmasının çıkarttığı telefonlar her zaman kullanıcıların dikkatini çekme başarısı göstermiştir. Özellikle son zamanlarda artan rekabet ortamında telefonları ile kullanıcıların dikkatini çekme başarısı gösteren Sony firmasının Xperia serisinde bulunan telefonlarının tanıtımlarını yapmaya çalışacağız. Sony Xperia C5 Ultra telefonun özellikleri hakkında merak edilenler.

Telefon piyasalarda 1300 TL ile 1600 TL arasında değişen fiyatlar ile alıcı bulmaktadır. Özellikle son zamanların en çok merak edilen telefonlarından olan bu telefonun 6 inçlik ekranının  bulunduğu belirtmek isteriz. Özellikle son zamanların en çok tercih edilen ekran tiplerinden olan 6 inçlik ekranı ile kullanıcılarına hitap eden bu telefonun FULL HD ekran çözünürlüğü en dikkat çekici detayların başında gelmektedir.

1080 x 1920 piksel çözünürlüğü ile dikkatleri üzerine çekmesine neden olan ekranı ile kullanıcıların hizmetine sunulan bu telefonun özellikle batarya konusunda son derece başarılı olduğunu açıklamak istiyorum 3 G internet açık olduğu zaman 769 saat bekleme süresi bulunan bu telefonun 16 Milyon ekran çözünürlüğü bulunmaktadır.

1.7 Ghz işlemci kapasitesi bulunan bu telefonun 2 GB RAM kapasitesi bulunmaktadır. Son zamanlarda çıkarttığı telefonlar arasında başarılı olan telefonların başında gelen bu telefonun 2930 mAh kapasitesinde bulunması oldukça başarılı olduğunu gözler önüne sermektedir. İşte son zamanların merak edilen telefonlarından olan Sony Xperia C5 Ultra telefonunun kullanıcıların merak ettiği özellikleri ve detayları.

Ayrıca bu telefonda bulunan 13 MP arka kamera 5 MP ön kamera da kullanıcıların hoşuna giden teknik özelliklerin başında gelmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*