Solitaire artık akıllı telefonlarda

Son zamanlarda akıllı telefonlarda geliştirilen oyunlar kullanıcılar tarafından oldukça fazla merak ediliyor. Bugün gelen haber ise akıllı telefonlar hayatımıza girmeden önce birçok bilgisayar kullanıcısının zaman geçirmek için oynadığı oyunların başında gelen Solitaire hakkında önemli bir açıklama geldi.

Microsoft firmasının bilgisayarlarda kullanıcılara sunduğu en zevkli oyunların başında gelen Solitaire uygulamasının artık cep telefonlarında bir uygulamasının olması kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak merak konusu olmaya başladı. Uzun zamandır piyasalardan uzak duran Microsoft firmasının yeni uygulamalarının başında gelen Solitaire oyununun son sürümü ile artık İOS ve Android işletim sistemine sahip olan kullanıcılar tarafından telefonlara indirilecek olmasından sonra gelen yorumlar merak konusu olmaya başladı.

Solitaire uygulamasının marketten indirdikten sonra sizler de artık eski günlerde ki gibi telefon üzerinden bu oyunu oynama fırsatını yakından bulmuş olacaksınız. Merakla beklenen bu oyununun cep telefonu sürümünün hayata geçmesinden sonra uygulamanın nasıl bir indirilme sayısın erişeceği şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Ancak firma sadece Solitaire oyunu ile sınırlı kalmayarak oyun içerisinde farklı oyunları da kullanıcıların hizmetine sunarak bu konuda zaman geçirmelerine yardımcı olacaktır. Merakla beklenen bu oyunun yakın zamanda uygulamalarda yerini alacak olmasından sonra Solitaire oyunu dışında yeni projeler üzerinde çalışan firmanın hayata geçireceği projeler merak konusu olmaya başladı.

İşte sizler için firmanın sunduğu Solitaire oyunu hakkında merak edilen detaylar ve yakın zamanda karşınıza çıkacak olan yeni telefon oyunları.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*