iPlifier

Ses Kalitesi Arayanlara iPhone Aksesuarı Yolda

iPhone ses uygulamalarında tercih edebileceğiniz profesyonel uygulamalar da içeriyor. Tabi bu sırada çıkacak olan ses kalitesi de oldukça önem kazanıyor. Çıkacak olan yeni aksesuar ile oyun oynarken veya müzik dinlerken ses önemli ise vazgeçemeyeceğiniz bir aksesuar olmaya aday. İsmi iPlifier.

iPlifier

Henüz proje halinde ve Ariel Shtul tarafından yürütülüyor bu aksesuar çalışması. Kickstarter üzerinden  proje için yardım arayışları devam ediyor ve 7500 Dolar kadar bir kaynağa ihtiyaçları olduğunu belirtiyorlar. Şu ana kadar ihtiyacın yarısından fazlası sağlanmış. Kaynak arayışları devam etsede ihtiyaçları olan rakama yakında ulaşabilecekleri görülüyor.

Proje ile geliştirilmeye çalışılan aparat ile sesin tek bir yerden yayılması sağlanıyor amaç olarak. Aksesuar olarak aparat iPhone 5 Lightning portuna takılıp çıkarılabiliyor. Kısa sürede üretime geçerlerse bu tarz bir aksesuar eksikliğini de gidermiş olacaklar. Kullanıma geçtiğinde de birçok iPhone kullanıcısının vazgeçemeyeceği aksesuarlar arasına geçeceğini söylemek şimdiden mümkün.

Çıkarılması planlanan iPhone için iPlifier aksesuarı hakkında daha fazla bilgi almak için tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*