Samsung’dan telefonlarına yeni bir özellik geliyor

Dünya’nın teknoloji devi firmalarının başında gelen Samsung son yıllarda yaşadığı sorunları 2017 yılı içerisinde aşmak için son derece önemli çalışmalar yapmaya başladı.

Samsung Galaxy 7 telefonları ile hayal kırıklığı yaşadı ve kullanıcıların bu durumdan son derece rahatsız olmasına neden oldu. Bunun önüne geçmek için çalışmalarına hız kesmeden devam eden ve kullanıcılarına son derece önemli olan yeni özellikleri yakın zamanda duyurmaya gayret eden firmanın bu sefer üzerinden çalıştığı yeni teknolojik ürünün parmak izi okuyucularda olduğu açıklandı.

Samsung firmasının özellikle telefonlarında bulunan ve kullanıcıların en çok kullandığı özelliklerin başında gelen parmak izi okuyucu teknolojisi konusunda yeni çalışmalar yaptığı ve bu durum karşısında artık kendi parmak izi okuyucu teknolojisini hayata geçirmeyi planlandığı açıklandı.

Dünya üzerinde birçok firmanın parmak izi okuma sistemini geliştiren firmaların başında gelen İsveçli firma ile uzun zamandır çalışan ancak artık kendi parmak izi okuma teknolojisini hayata geçirmeye çalışan Samsung’un yakın zamanda çalışmalarına başlayacağı ve artık kullanıcılarına bu konuda yeni özellikleri duyuracağını açıklaması özellikle teknolojik gelişmelerin hızlı yaşandığı günümüzde merak konusu olmaya başladı. Firmalar arasında kıyasıya rekabetin yaşandığı günümüzde Samsung yaptığı bu hamle ile kaybettiği prestijini geri kazanarak kullanıcılarına hizmet vermenin planlarını yapıyor.

2017 yılında hayata geçirmeyi planladığı bu özelliği ile birlikte Samsung bakalım diğer firmalara da bu konu hakkında yardımcı olacak mı yoksa sadece kendi telefon ve tabletlerinde mi bu özelliği kullanmaya devam edecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*