Samsung yine fark yaratacak

Firmalar arasında yaşanan patent savaşlarında Samsung firması geçtiğimiz hafta aldığı patent ile yine dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi.

Son yılların en çok tercih edilen teknoloji firmaları arasında gelen ve ancak bu sezon yaşadığı hayal kırıklıkları ile dikkatleri üzerine çeken Samsung’un üzerinde çalıştığı yeni telefonlarda getireceği özellikleri kimseye kaptırmadan patent alması kullanıcılarının merakının giderek artmasına neden olmaktadır.

Geçtiğimiz hafta basına sızan bilgilerden sonra Samsung firmasının akıllı telefonlar için yine bir esnek ekran düşündüğünü sizlere açıklamak istiyoruz. Akıllı telefonların en çok şikayet edilen konularından olan ekran kırılmalarının önüne geçmek için uzun zamandır çalışan ve bu konuda olumlu sonuçlar almaya başlayan firmanın son olarak aldığı patent yakın zamanda karşımıza çıkacak olan telefonların şimdiden habercisi gibi duruyor.

Özellikle OLED ekran teknolojisinin giderek yaygınlaştığı günümüzde Samsung’un aldığı bu patentten sonra nasıl bir telefon piyasalara süreceği şimdiden merak konusu olmaya başladı. Apple firmasının gerisinde kaldığı son zamanlarda yeniden çıkış yakalamak isteyen firmanın bu sefer kullanacağı teknolojik ürün hakkında sizlere detaylı bilgiler sunmak için gelen bilgileri an be an sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

Son zamanlarda çıkartmayı düşündüğü Galaxy S 8 telefonunundan sonra yeni bir telefon üzerinde de çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmanın ne zaman bu teknolojiyi kullanacağı merak konusu olmaya başladı. İşte son zamanların en çok tercih edilen ürünlerinden olan ve kullanıcıların dikkatini çekme başarısı gösteren esnek ekran teknolojisi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*