samsung-Galaxy-S6-edge ekran sorunu
samsung-Galaxy-S6-edge

Samsung Galaxy S6 Otomatik Ekran Döndürme Sorunu ve Çözümü

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Otomatik Ekran Döndürme Sorunu ve Çözümü

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge’de yaşanan birçok sorun arasında otomatik ekran döndürme sorunu da yer alıyor. Ekran rotasyonuyla alakalı olan bu sorun; birçok kullanıcının Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge’de yaşadıkları en büyük sorunlar arasında. S6 ve S6 Edge’de yaşanan otomatik ekran döndürme sorunu; birçok kullanıcının başını ağrıtıyor ve kullanıcılar birkaç gün normal çalıştığını ve daha sonra bu sorunun ortaya çıktığını ifade ediyorlar.

Öncelikle Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge’de yaşanan otomatik ekran döndürme sorunuyla karşılaşanların; cihazınızı yeniden başlatmasını ya da ayarlar bölümünden, fabrika ayarlarını sıfırlamalarını öneriyoruz. Ancak bu şekilde yönlendirme yaparak sorunu gidermeye çalışan birçok kullanıcı; sorunun hala devam ettiğini söylüyor. Samsung’tan da bu konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmemiş olması; kullanıcıların adeta elini ayağını bağlıyor. Zira sorun donanım ya da yazılım kaynaklı ise bir şekilde sorunun alternatif çözüm yolları da aranabilir. Ancak Samsung’tan henüz Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge otomatik ekran döndürme sorununun; donanımla ya da yazılımla alaka bir sorun olup olmadığı hakkında bir açıklama gelmedi.

Bu sorunla karşı karşıya olanlar eğer cihazı yeniden başlatma ya da fabrika ayarlarını sıfırlama gibi yöntemlerle sorundan kurtulamadıysa; en yakın Samsung yetkili servisine başvurarak, sorunu çözüme kavuşturmaya çalışabilirler.

 

 

14 yorum

 1. ay bende de aynı sıkıntı vardı henüz yeni aldım bende ama çok şükür hallettim onu paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim..

 2. Selamlar, ben hala sorunu çözemedim, bu durum oldukça rahatsız edici. Dediğiniz gibi artık işi servise kadar götürmem gerekecek. Sayfada neye bakacak olsam ekran dönüyor.

 3. YukaKids Eğitim Setleri

  Bende çok merak ediyorum aslında. NoteII den vazgeçmek istemiyorum 🙂

 4. Teşekkürler bu sorun neredeyse telefon kırdıracaktı bana

 5. Nano Termal Jel

  Teşekkürler sorun çözüldü

 6. teşekkürler bu sorun beni yormuştu

 7. Anne Bebek Ürünleri

  Teşekkürler çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

 8. Teşekkürler sorunu sayenizde hallettim.

 9. Teşekkürler bu sorun yüzünden garantiye verecektim telefonu

 10. epila tüy dökücü

  Teşekkürler çok yararlı oldu bende takılı kalıyordu

 11. Teşekkürler hallettim sorunu

 12. teknoloji haberleri

  Sanırım bu Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge de çok sorun var arkadaşlarda bundan şikayetçi. Bende bu telefondan almayı düşünüyordum ama bir süre daha beklesem sanırım daha iyi olacak

 13. S6 mız yok ki döndürürken problem yaşayalım. Şaka bir yana bilgilendirme için teşekkürler.

 14. Aynı sorunu yaşıyordum sonunda çözebildim sayenizde. Teşekkür ederim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*