Samsung Galaxy A810
Samsung Galaxy A810

Samsung Galaxy A810 teknik özellikleri

Akıllı telefon piyasalarında yaşanan hareketlilikten sonra piyasalara çıkan en yeni telefonları sizler için incelemeye aldık. Özellikle son yılların en gözde firmaları arasında yer alan Samsung’un çıkarttığı yeni telefonlardan olan Samsung Galaxy A810 teknik özelliklerini ve detaylarını sizler için inceleyeceğiz.

Telefonunun öncelikle ülkemizde satış fiyatının 2 Bin TL civarında olduğunu açıklamak isteriz. Samsung firmasının ürettiği amiral gemi telefonlar listesinde bulunacak olan bu telefonun en çok dikkat çeken özelliğinin ekranı olduğunu açıklamak isteriz. Ekran boyutu olarak ise 5.7 inçlik ekranı ile büyük ekran seven kullanıcıların en çok tercih ettiği telefonların başında gelecektir.

Teknik özellikler kısmına baktığımız zaman ise telefonun biraz ekranının büyük olması kaba olmasına ve ağır olmasına neden olmaktadır. 182 gr olan bu telefonun 32 GB dahili hafızası bulunmaktadır. özelikle bu hafızanın birçok kullanıcıya yetecek olduğunu düşünmemize rağmen firma 256 GB’a kadar çıkan bir hafıza seçeneği sunmaktadır.

Ekran tipi olarak A810 telefonunda bulunan Süper AMOLED ekran oldukça başarılı bir grafik görüntüsü olmasına neden olmaktadır. 1080×1920 ekran çözünürlüğü ile Full HD çözünürlük bu telefonda bulunmaktadır

Kamera olarak ön kamerada son derece başarılı sayılacak olan 8 MP çözünürlük bulundurması telefonun kaliteli fotoğraf çekmesine imkan vermektedir. Arka kamerada bulunan özellik ise 16 MP kamera çözünürlüğüne sahiptir.

Telefonda bulunan bir diğer özellik ise 3300 mAh gücünde bulunan bataryası olarak göze çarpıyor. Özellikle bu konuda kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında gelen batarya sorununu bir nebze olsun çözmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*