Sabri Reis Top Sektirme Oyunu!

Galatasaray’ın alt yapısında yetişmiş ve taraftar tarafından sempatik kişiliği ve futbolcu kimliği sayesinde sevilen oyuncu Sabri Sarıoğlu adına yapılmış ve sadece iPhone sahipleri için geçerli olan bu uygulama ile telefon dünyasında kendinizi kaybedecek, oyuna dalıp başka dünyalara gideceksiniz.

Oyunun isminden de anlaşılacağı üzere baş kahramanımız Sabri Reis ile top sektirme konusunda bir yolculuğa çıkıyoruz. Bir çok mod ile oynanabilen bu oyun çok sevilen oyunlar arasında yer almaktadır. İnternet’e bağlı bir telefon ortamı sağlandığından online oynanabilme özelliğini de taşıyan bu oyun AppStore’da yerini aldığı dakika itibariyle binlerce, ilk gün ise yüz binlerce indirme sayısına ulaşmıştı. Top sektirerek bir çok maceraya atılacak ve bu maceralar da eğlenerek oyunun hazzına varacaksınız.

Eğer canınız sıkılıyor vakit geçirmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken AppStore’dan Sabri Reis Top Sektirme Oyunu’nu indirip eğlenmeye bakmak. Online dünyaya açılan kapılarıyla bu oyun ile eğlenerek maceradan maceraya atlayacaksınız. Top sektirerek nesneleri toplayacaksınız kazandığınız puanlarla sıralmalara girmeye çalışacaksınız.

2 yorum

  1. işin ucunda sabri reis varsa denemeye değer 🙂 ancak indirme linkini göremedim.

  2. hahah çok güzel bir oyun sabri olması ayrı bir keyif katıyor zaten oyuna

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*