Sabiha Gökçen için iOS uygulamasını AppStore’dan İndirebilirsiniz!

Sabiha Gökçen Türkiye’nin dünyaya açılan ulaşım kapısı, dünyanın her yerinden yolculara hizmet sunan bir havalimanımız. Şu dönemlerde Sabiha Gökçen havalimanı yarattığı teknolojik imkanlarla yolcularına keyifli dakikalar ve hayırlı yolculuklar geçirmek için elinden geleni yapıyor. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı iOS uyumlu ürettiği uygulama ile AppStore’da yerini aldı ve teknolojik imkanlardan her alanda faydalanma yolunda büyük adımlar attı.

Uygulamanın yolculara sağladığı bir çok rahatlık var. Öncelikle uçağınızın durumunu, uçuş bilgilerinizi, anlık bildirimleri alabilir ve aynı zamanda yine bu uygulama ile harita üzerinden uçağınızın tam konumunu görebilirsiniz. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın Türkiye üzerinde hangi illere uçak seferi var görebilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon ve web sitesi hizmetlerinde de faydalanabilirsiniz. Uçağınızın nerede olduğunu gösteren bu uygulama sayesinde havadayken durumunuzu çok rahat öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda bu uygulama size hava durumu ve anlık yağış durumu hakkında genel bilgileride sunabilecek. Ayrıca uçuş modları ile ilgili bir çok detay atlanmayıp uygulama içine entegre edilmiş durumda.

sabiha-gokcen-havaalani

Uygulama sadece sizlere uçuş durumları hakkında bilgi vermenin yanında havalimanında yemek yemek için mekanları, beklemek için en iyi yerleri, lavoboyu, marketi vs. gibi bir çok alışveriş veya ihtiyaçlarınızı gidermek için olan mekanların yerlerini gösterebiliyor.

Sabiha Gökçen verdiği hizmet ile bir çok yolcunun tercihlerine yardımcı oluyor ve gerçekten kaliteli bir hizmet sunuyor. Bu uygulamanın Android için olanı ise yakın zamanda Google Play’de yer alması bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*