Real Racing’ün 3 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Real Racing, daha önceden oynayanlar mutlaka merakla oyunun 3. sürümünü bekliyorlardır. İşte bekledikleri haber sonunda geldi. Real Racing 3’ün çıkış tarihi belli oldu. Tüm oyunlarda olduğu yeni sürümler her zaman eskisinden daha iyi olur. Peki Real Racing 3 de bu durum aynı mı?


real-racing-3
Bunun cevabını malesef oyunu oynamadan veremeyeceğiz fakat gelen bilgilere göre Real Racing serisinde şimdiye kadar yapılmış en iyi ve en gerçekçi yarış deneyiminin birarada bulunduğu açıklanan haberler arasında. Real Racing 3 Firemonkeys firmasının resmi olarak açıklamasına göre 28 Şubat tarihinde AppStore’dan indirilebilecek.  Evet yalnış okumadınız Firemonkeys firması oyunun takipçilerine büyük bir sürpriz hazırlayarak oyunun sıkı takipçilerine ücretsiz olarak sunacağını açıkladı. Yapılan açıklamarda daha detaya girecek olursak, yapımcı firmanın tüm mobil oyuncu kitlesine erişebilmek için tamamen ücretsiz olarak sunacaklarını açıkladı. Real Racing 3′ multi player özelliği olan “Time Shifted Multiplayer” çoklu oyuncu  modu konusuna değinen yapımcı açıklamasında;  Oyuncuların Time Shifted Multiplayer özelliğini kullanmak için artık çevrimiçi yani internet bağlantısı kullanmalarını gerek kalmadığını belirtti.  Oyun içi özelliklere deyinicek olur isek oyuna 46 adet lisanslı yeni araç, gerçeğine göre tasarlanmış yarış pistleri ve uzun süreli oynanış sürelerinin Real Racing 3’e eklendiğini ve gelen ücretsiz güncellemeler ile bunların dahada artacağını ve daha heycanlı bir oyun deneyimi yaşatmak istediklerini belirtti. Real Racing 3’ün bir videosuna yazının sonundaki videodan ulaşabilirsiniz.

2 yorum

  1. Çok güzel bir oyun özellikle grafikler çok iyi bir oyun. Çıkınca hemen alacağım.

  2. oyunu alıp deneyen oldumu, bende almak istiyorum ama öncesinde bilgi sahibi olmak istiyorum 2013’te çıkmış ama alıpta oynayan varmı merak ettim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*