Quick Charge 4
Quick Charge 4

Quick Charge 4 2017’de geliyor

Son zamanların en çok şikayet edilen konularından olan şarj problemini ortadan kaldırmak için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle akıllı telefon teknolojisinin hızlı bir şekilde geliştiği günümüzde kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında gelen batarya problemini ortadan kaldırmak için çalışmalarına devam eden firmaların son ümidi Quick Charge 4 olarak dikkat çekiyor.

Quick Charge 3 olarak geçtiğimiz yıl çıkarttığı batarya ile kullanıcıların büyük bir yükten kurtulmasına neden olan firma bu sefer Quick Charge 4 serisi şarj aletlerini gündeme getirdi. Özellikle üzerinde uzun zamandır çalışma yaptığı şarj problemini bu sefer biraz daha ortadan kaldıracak olan firmanın son nesil olarak tanıttığı bu cihazda eski sürümüne göre % 40 civarında daha fazla performans beklentisi olduğu gerçeği bulunmaktadır.

Cep telefonlarında , tabletlerde en çok şikayet edilen konuların başında gelen şarj problemini ortadan kaldırarak kullanıcıların daha uzun süreli telefon kullanmalarına imkan veren bu cihaz özelikle 5 dakikalık şarj ile 5 saatlik bir kullanım ömrü sunmaktadır.

Yeni üretilen Quick Charge 4 cihazlarını bütün testlerden başarılı bir şekilde geçiren firmanın daha kibar bir cihaz ürettiğini açıklamasından sonra kullanıcıların artık bu durum karşısında meraklı beklentileri giderek artmaktadır. Gelecek zamanlarda ciddi yenilikler yapacak olan firmanın sizlere sunduğu bu cihazların 2017 yılının başlarında hayatımıza girmesi bekleniyor.

Güncel olarak hayatımıza sunulan bu hizmetleri siz değerli okurlarımıza duyurmaya devam edeceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*