Quatro F1453 Plus teknik özellikleri

Son zamanların belki  de en çok merak edilen telefonlarından olan Quatro F1453 Plus hakkında merak ettiğiniz teknik detaylara sizlere açıklayacağız.

Öncelikle telefon piyasalarına hızlı bir giriş yapan Quatro markasının ürettiği 1453 telefonunun fiyatı son derece dikkat çekici. Sadece 400 TL gibi bir rakama akıllı telefon sahibi olmak isteyenlerin yakından takip ettiği Quatro F1453 Plus telefonunu özellikleri ile başlayalım.

Telefon ince görüntüsü ile beraber son derece dikkat çekici özelliklere sahip. 128 gr olması da bunun en büyük göstergesi olarak dikkat çekiyor. Hafıza olarak telefonda 16 GB dahili depolama hafızası bulunuyor ancak firma bunun 128 GB’a kadar artmasına olanak vermektedir.

Ekran boyutu olarak 5 inçlik ekranı bulunan bu telefonun 1280×720 piksel çözünürlüğünde bulunduğunu açıklamak istiyoruz. Ekran bulunan renk çözünürlük sayısı ile 16 Milyon piksel olarak dikkat çekiyor. İşletim sistemi olarak Android kullanan Quatro F1453 Plus telefonunda arka kamerada kullanılan 13 MP çözünürlük gayet başarılı bir kamerasının olduğunu gözler önüne seriyor. Ancak bu telefonda ön kamera olmaması eksi yön olarak karşımıza çıkıyor.

2 GB RAM bulunan Quatro F1453 Plus telefonunda eksi bir yönde sadece 3 G internete izin verilmesi. 4.5 G internetin kullanıldığı günümüzde bu telefonunda sadece 3 G ile sınırlı kalması eksi yönlerinden bir tanesi.

Telefonu piyasalarda sadece 400 TL gibi bir rakama satın alarak sizlerde uygun fiyatlı bir akıllı telefon kullanıcısı olma fırsatını bulmuş olursunuz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*