Playstation Video Android Uygulaması Yayınlandı

Sony, Playstion video uygulamasını bazı bölgelerde Playstion Store’dan aldığınız uygulamaları android cihazlarda da izlenebilme imkânını sundu. Android telefon ve tabletler için playstion video uygulamasından satın alma işlemlerini sağlayacak sistemi müşterilerin hizmetine sundu. Sony, yapmış olduğu bu uygulama sayesinde Playstion Store’dan aldığınız videoları andorid cihazlarda da izleyebilme şansını verdi.

android-cihazlar-icin-playstation-video-uygulamasi

Playstation Video Android Uygulaması

Bu uygulama kullanıcılar tarafından iyi puan ve olumlu tepkileri toplamasını sağladı. Bu uygulama sayesinde artık android cihazlarınızdan da playstation store’den video içeriklerini satın alabilir ve izleyebilirsiniz. Böylece sony, yayınladığı bu video uygulaması sayesinde PS3, PS4 ve PS Vita sahipleri, playstation store’da aldıkları video içerikleri android telefon ve tabletlerinde kullanılabilme olanağı sağlıyor. Android cihazlarınızı kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilme olanağı sayesinde Powers gibi playstationa özel dizi ve video içerikleri de izleme imkânı sunuyor.

Playstation Video Uygulamasında Kullanıcı Yorumları

Uygulamalar kullanıcılar tarafından oldukça iyi yorumlar topladığını söylemiştik. Ancak bu durum playstation vue için geçerli değil. Birçok kişinin ortak şikâyeti playstation vue uygulamasına ulaşılamaması oldu. Playstation video android uygulamasını kullananlar için yapılmış vue bölümü bulunuyordu. Ancak bu uygulamayı test edenler tarafından belirtilen duruma göre vue bölümü açılmasında sıkıntılar yaşandığını, açılmadığını belirtiyorlar.

playstation-video

Androidler İçin Video Uygulaması Nerelerde Kullanılıyor?

Bu uygulama şimdilik Avustralya, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere’deki playstation video android uygulamalarında geçerlidir. Henüz Türkiye’de bu uygulamaya geçilmemiştir. Ancak yakın zamanda bu uygulamaya Türkiye’de de uygulanmasını bekliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*