PlayStation 4 BİM’de kaç para olacak

Oyun severlerin en çok takip ettiği ve tercih ettiği oyun kutularının başında gelen PlayStation 4 gelecek hafta BİM’de son derece uygun rakamlara satılacak. Uzun zamandır piyasalarda olan ve satış rakamları kıran PlayStation 4 özellikle fiyatı ile uzun zamandır kullanıcıların karşısına 1300 TL ile 1500 TL arasında satış rakamları ile satışa sunuluyordu. Bu durumdan  sonra marketler zinciri olan BİM yaptığı kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi ve Dünya’nın en çok satılan oyun konsollarından olan PlayStation 4’ü mağazalarında sadece 999 TL’den satışa sunmaya karar verdi.

Geçen hafta mağazalarında sattığı iPhone 7 telefonları ile dikkatleri üzerine çeken mağaza bu sefer PlayStation 4’ü piyasaların çok altında bir rakama satarak dikkatleri üzerine çekmeye çalışacak.

Piyasalarda halen satılan ve Dünya’nın en çok tercih edilen oyun konsollarının başında gelen bu cihazı sizlerde son derece uygun fiyatlara almak için yapmanız gereken 2 Aralık Cuma günü BİM mağazalarından herhangi birisine giderek ürünü sorunsuz olarak teslim almak olacaktır.

500 GB’lik hafızalı olan modeli ile satışa sunulacak olan bu oyun cihazını sizlerde satın almak erken saatlerde BİM mağazaları önünde yerinizi almak zorunda kalacaksınız.

Kredi kartına peşin fiyatına yapacak olan BİM 6 taksit imkanı ile müşterilerine en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışacak. İşte merak edilen BİM’de PlayStation 4 modelinin fiyatı ve ne zaman çıkacağı konusunda detaylar siz değerli okurlarımız için araştırdık.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*