acemaker-ipad-uyugulamasi

Pacemaker DJ Uygulaması Sizlerle

Pacemaker uygulaması ile DJ olmaya hazır olun

 

Telefon yada tablet üzerinden bir çok yenilikçi düşünce akışına yön veren uygulamalara ev sahipliği eden teknolojik gelişimler bir yenisini ekleyerek müzik dünyasına da yön vermiştir.  Her geçen gün bir çok uygulama ile her işinizi kolaylaştıracak deneyimlere yer vermektedir. Bir çok genc’in hem komik hemde becerilerini kısıtlamadan başka yönlere hitap etmekte hemde anlarını yaşatmaktadır. Buna yardımcı olanlar içerisinde Pacemaker mobil uygulama olmaktadır.

İşinizde yada evinizde yada arkadaşlarınız ile müziğe kulak vermek için tasarlanmış Pacemaker taşınabilir bir DJ cihazına yön vermiştir. Sadece İPad uygulaması olan Pacemaker DJ’lerin ve ilgisi olan kullanıcıların beğenisini kazanmış gibi gözüküyor.  Uygulamanın bazı sponsorlar ile bir arada çalışan Pacemaker Spotify gibi müzik servisi üzerinden müziklerinizi seçip üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Bunun için profesyonel bir DJ olmanıza bile gerek kalmadan kullanıcıların kulak hitabına göre yönlendirmelerine yapabilecek çok kolay bir uygulamayı sunmaktadır. Fakat uygulamanın en can alıcı noktası ise pacemaker kullanımı için Spotify premium üyesi olmanız gerekecektir.  Buna istinaden üye olmadan bu uygulamayı kullanamayacaksınız.  Yine de uygulamanın yararlanabileceğiniz en büyük özelliği teknik ekipmanlara yer vermeden ve aynı zamanda profesyonel bir DJ olmadan uygulamayı kullanılır hale getirmeleri olmuştur.  Şık bir tasarıma ve sadeliğe yön veren Pacemaker ile kendi mikslerinizi oluşturabileceksiniz.

App Store üzerinden indirebileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsiz olmakla birlikte ek olarak efektler ve geliştirilmiş özellikleriyle de uygulamanızı geliştirebilirsiniz.

2 yorum

  1. daha profesyonel uygulamalar var djler için bence biraz basit olmuş gibi bu uygulama

  2. Sanki biraz basit olmuş gibi joyistik görünümü var arayüzünde.Flat tasarımlar moda ancak ama bu kadarıda çok basite indirgenmiş.
    Tabi ki önemli olan kullanım kolaylığı ve işlevselliği bir ara denemek istiyorum açıkcası.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*