OnePlus
OnePlus

OnePlus 3T geliyor

Akıllı telefon piyasalarında yaşanan hareketlilikten sonra firmaların kıyasıya rekabet içerisinde bulunması kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Özellikle son yıllarda giderek artan telefon markaları arasında çok fazla bilinmeyen buna rağmen tüm Dünya’da ciddi satış rakamlarına ulaşan OnePlus markası yeni amiral gemisi olan telefonu resmen açıkladı.

Çin’de üretilmesine rağmen son derece başarılı bir telefon olan ve sınırlı sayıda ülkede satışa sunulan OnePlus’un çıkarttığı telefonların henüz ülkemizde resmi bir satışının bulunmadığını belirtmek isteriz. Ancak teknoloji devleri arasında her zaman fark yaratan telefonları üreten OnePlus 3 T hakkında merak ettiğiniz teknik özellikleri sizlere açıklayalım.

Öncelikle telefonun ilk dikkat çeken özelliğinin Full HD ekran çözünürlüğü ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulması. Telefonda bulunan 5.5 İnçlik ekran boyutunu 1920×1080 piksel çözünürlük son derece başarılı bir görüntüsünün olmasına neden olmaktadır.

Cihazın hızına baktığımız zaman zaten ne kadar kaliteli olduğunu anlamış oluyoruz. İşlemci hızı olarak OnePlus 3 T telefonda 2.35 Ghz kapasitesinde işlemci bulunurken tam 6 GB RAM kapasitesi bulunmaktadır. Özellikle bu işlemcisi ile şu an piyasalarda bulunan en hızlı telefon olduğunu sizlere açıklamak isteriz.

2 farklı hafıza kapasitesi ile kullanıcıların hizmetine sunulan bu OnePlus 3 T’nin 64 GB ve 126 GB depolama alana sahip iki modeli bulunmaktadır.

Kamera konusunda Sony’den yardım alan OnePlus ön kamerada 8 MP çözünürlüğe sahip kamera kullanırken arka da ise tam 16 MP çözünürlükte 4 K Çekim yapan bir kamera kullanmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*