Note 7 Mi? iPhone 7 Mi?

Akıllı telefon teknolojileri her geçen sene biraz daha gelişmeye devam ediyor. Bu alanda en çok merak edilen ve hareketleri milyonlarca kişi tarafından takip edilen iki firma Apple ve Samsung için de bu durum aynen geçerli. Apple iPhone serisi ile amiral gemisini oluşturmuş ve her sene bu seriye ilişkin yeni bir model paylaşımı yaparken Samsung ise S ve şimdilerde Note serisi amiral gemilerinin yeni ürünleri ile gündeme geliyor. Her zaman olduğu gibi bu senede iki firma arasında da ciddi bir rekabet ortaya çıktı.

Samsung Önde

Genel satış raporlarına göre Samsung’un önde olmasına karşın dev markanın geçtiğimiz gün Note 7 tanıtımını yapmasıyla beraber bu üstünlüğünü de koruyacağı düşünülüyor. Apple’ın iPhone 7 modeli ile yarışacağı düşünülen Note 7’nin üstünlük mü sağlayacağı yoksa geride mi kalacağı ise merak konusu oldu.

iPhone 7 Pek Umut Göstermedi

Bu noktada ilk sızıntı haberleri ve tanıtımlara bakacak olursak Note 7 ile iPhone 7 arasındaki yarışı şimdilik Note 7 kazanacak gibi. Zira anketlerde de şuan için açık ara farkla Note 7 önde. Fakat tabi tüm bunlar için Apple’ın yapacağı tanıtım ve iPhone 7 özelliklerinin beklenmesi gerekiyor. Son dönemde geri düşmeye başlayan Apple, bu seferde geriye düşmesi bazı noktalarda değişikliğe gidilmesine de neden olacak gibi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*