m.dot

Mobil Web Sİtesi Yapım Aracı

Bilgisayar ortamında bir web sitesi yaratmak artık çok da zor değil. İnternet üzerinde de tarayıcılarınız aracılığı ile bir çok ücretsiz web sitesi yaratmanızı sağlayan araç mevcut. Mobil cihazların kullanıcı sayısı arttıkça web sitesi geliştiricileri de standartlarını bu cihazları da düşünerek yapmaya başladı bile. Eğer bir sitem olsun ve mobil cihazımda bu site standartlara uygun olsun diyorsanız bu uygulama size göre : M.dot.

m.dot

M.dot uygulaması sizing için mobil ortamda çalışabilen bir web sitesi oluşturuyor. Uygulama içerisinde mobil web siteniz için hazır bir çok şablon bulunuyor. Şablonunuzu seçtikten sonra uygun alt sayfaları ekleyerek web sitenizi oluşturabiliyorsunuz. Sonrasında sayfaların içeriklerini girmek kalıyor. İçerik için metinler elbette vazgeçilmez ama cihazınızda yer alan fotoğraf ve videoları da anında sayfalarınıza entegre edebiliyorsunuz.

Bana gore uygulamanın en güzel yanı oluşturduğunuz web sitesinin mobil versiyonunun otomatik oluşturulması. Mobil cihaz standartlarına uyarak web sitesi yapacağım diye uğraşmanıza gerek yok M.dot bu işi yapıyor. İndirmek için tıkla.

Bir yorum

  1. masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda site yapımını biliyordum da, mobilde site yapımını yeni öğrendim. ihtiyacı olanlar için süper bişey.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*