Microsoft Surface Phone ile geliyor

Telefon piyasalarında yaşanan rekabet firmaların iştahını kabartmaya devam ediyor. Son yıllarda teknolojik gelişmelerin çok hızlı yaşandığını düşündüğümüz zaman en çok tercih edilen ürünlerin akıllı telefonlar olması teknoloji devi firmaların iştahının kabarmasına neden oluyor.

Özellikle son zamanlarda piyasalara girmeye hazırlanan ve birkaç farklı telefon ile giren Microsoft firmasının son telefonu olacak olan Surface Phone hakkında kullanıcıların merak ettiği detayları siz değerli okurlarımıza aktaralım.

Hali hazırda kullanılan İOS ve Android işletim sistemlerinin olduğu günlerde Microsoft’un kendi işletim sistemi uzun süre en çok konuşulan konuların başında gelmişti ve bu durum karşısında istediği başarılı satış rakamlarına bir türlü ulaşma başarısı göstermemişti. Son olarak çıkarttığı telefonlarda Microsoft 10 işletim sistemini kullanan ancak bunda telefonun özellikleri bakımından sınıfta kalan firma yeni çıkartacağı Surface Phone telefonu ile gündeme bomba gibi düşmeye hazırlanıyor.

Özellikle kendi işletim sistemini geliştirecek olan bu firmanın en çok merak edilen özellikleri hakkında henüz bir açıklama yapmaması dikkatleri çekme başarısı gösterdi. Ancak şu an için basına sızan bilgiler kapsamında firmanın sunduğu en önemli ayrıcalıkların başında gelecek olan Surface Phone telefonun özelliiği 4 GB RAM ve 6 GB RAM özellikleri ile beraber kullanıcılarına sunulacak olması.

2017 yılının ortalarında doğru piyasalara çıkartmayı düşündüğü bu telefonun diğer bilgileri hakkında detaylar geldikçe siz değerli okurlarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz. Surface Phone telefonun fiyatı ve diğer özellikleri hakkında firma önümüzde ki günlerde açıklama yapacak gibi duruyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*