Miaopai uygulamasına dikkat

Apple firmasının amiral gemi telefonlarının çıktığı günümüzde çıkan bir uygulama iPhone telefonlar üzerinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden oldu. Özellikle Türkiye’de Vine uygulamasının kullanımının her geçen gün arttığını düşündüğümüz zaman Çin’in Vine uygulaması olan Miaopai uygulaması telefonlar üzerinde ciddi sorunların meydana gelmesine neden olmaktadır.

Miaopai uygulamasını indiren ve kullanan kullanıcıların özellikle iPhone telefonlarda sorunlar yaşadığının ortaya çıkmasından sonra kullanıcıların bu uygulamadan uzak durması firma tarafından yapılan açıklamadan sonra kullanıcılara resmen duyuruldu.

Miaopai uygulamasının içerisinde bulunan zararlı virüslerin olduğunun tespit edilmesinden sonra özellikle videoyu izleyen kullanıcıların iPhone telefonları videonun bitmesine kısa süre kala aşırı derece de yavaşlamaktadır. Bu yavaşlamadan sonra telefonların durduk yere kapanması kullanıcıların zor durumda kalmasına neden olmaktadır.

Son derece riskli bir virüs bulunan Miaopai uygulamasının içerisinde bulunan virüslerin telefonlar üzerinde ciddi hasarlar bıraktığını düşündüğünüz zaman bu uygulamadan uzak durmanızı sizlere öneriyoruz. Uygulamayı indirdikten ve kullandıktan sonra kullanıcıların bazılarının telefonları kitlenerek hesaplarına erişim sağlayamamalarına neden oldu.

Miaopai uygulamasını telefonunuz indirmeden önce mutlaka bu haberi okuyunuz ve telefonlarınızın zor durumda kalmaması için sizlerde aklınıza takılan soruların cevaplarını sitemizde bulunan yorumlar kısmından öğrenebilirsiniz. Uzun zamandır merak edilen Miaopai uygulamasının bıraktığı kalıcı hasarların önüne geçmek için sizlerde bazı önerileri alarak telefonlarınızı koruma altına alabilir ve detayları öğrenme fırsatını bulabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*