Messenger’a oyun özelliği geldi

Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan Facebook her geçen yeni özellikleri ile birlikte kullanıcılarına yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Özellikle son zamanların en çok dikkat çeken uygulamalarının başında gelen Messenger uygulaması ile kullanıcıların anlık olarak mesajlaşmalarına fırsat sunan Facebook yeni özelliği ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi.

Anlık olarak kullanıcıların kendi aralarında mesajlaşmalarına fırsat veren uygulamaların başında gelen Messenger uygulamasına getirdiği yeni özellik ile beraber dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi.

Ancak anlık mesajlaşma özelliği dışında da çalışmalarına hız kesmeden devam eden Facebook son zamanlarda kullanıcıların özellikle oyunlar üzerinde kullanıcılarına sunduğu yeniliklerden sonra bugünlerin en çok konuşulan programlarından olma başarısı gösterdi. Messenger uygulamasına getirilen oyun özelliğinden sonra artık kullanıcıların online olarak arkadaşları ile beraber oyun oynama fırsatını sunuyor. Bu özelliğinin aktif olarak hayata geçmesinden sonra en çok merak edilen konuların başında gelen Messenger uygulamasında bulunan oyunların yakın zamanda çeşitlilik kazanmasından sonra kullanıcılar artık Messenger uygulamasında daha çok zaman geçirecekler.  Bu uygulamanın aktif olarak bugün kullanıcıların hizmetine sunulmasından sonra bakalım yeni özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan Facebook ne gibi özellikleri aktif hale getirecek merak konusu olmaya başladı.

Şimdilik 10 dan fazla oyun ile hizmet vermeye başladığını sizlere açıklamak istiyorum. Yakın zamanda 100 üzerine oyun ile kullanıcılarına hizmet vermeye başlayacak olan Facebook bakalım bundan sonra nasıl bir adım atacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*