Meizu Pro 6 Plus özellikleri ile büyülüyor

Çin firmasının üretimini yaptığı Meizu Pro 6 Plus resmen artık kullanıcıların hizmetine sunuldu. Son yılların en çok merak edilen telefonlarından olan ve bugün resmen kullanıcıların hizmetine sunulan Meizu Pro 6 Plus hakkında merak ettiğiniz teknik özellikleri sizlere açıklamaya çalışacağız.

Telefon öncelikle dikkat çeken 5.7 inçlik ekran boyutu ile son zamanların en çok tercih edilen ekran türlerinin biraz daha üst seviyesinde kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda. Bu özelliği ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren bu telefonun en çok merak edilen özelliklerinden birisi de telefonda kullanılacak olan dahili kapasite. Bu konuda Meizu Pro 6 Plus telefonu 2 farklı özellik ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan bu telefonun 64 GB ve 128 GB dahili hafızalı iki modelinin olduğunu sizlere açıklamak istiyorum.

Ekran tipi olarak da firmanın Super AMOLED ekran tipini tercih etmesinden sonra kullanıcılar nasıl bir ekran çıkacağını merak ediyordu. İki farklı işlemci kapasitesi ile çıkarttığı bu telefonun 2 GHZ ve 2.3 GHZ kapasitesinde işlemcisinin bulunması dikkatleri üzerine çekmesine neden oldu.

Meizu Pro 6 Plus telefonunda merak edilen kamera özelliğinin de 12 MP olduğunu sizlere açıklamak istiyorum. Ön kamera konusunda biraz cimri davranan firma 5 MP ile kullanıcıların karşısına çıktı. Ancak burada Sony firmasından destek alan Meizu bu konuda oldukça başarılı bir kamera ile kullanıcıların hizmetine sunuldu.

1800 TL civarında bir rakama ülkemizde satılacak olan bu telefonun nasıl bir satış rakamı yakalayacağı şimdiden merak konusu olmaya başladı. Bakalım son yılların en iyi telefonlarının başında gelen bu telefon hakkında diğer detayları sizlere en kısa sürede açıklamaya devam edeceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*