Mart Ayının Android Oyunları

Android işletim sistemli telefonların en önemli unsurlarından biri mükemmel oyunlardır. Her gün yeni bir oyun üreten Android sürümü Mart ayında da yeni oyunlar üretmiştir.

miami-crime

Bu oyunlardan bazılarını tanıtalım. Bu oyunlardan bir tanesi Farming Simulator oyunudur. Bu oyun çiftlik sizi çiftlik sahibi yapacak. Kendi çiftliğinizi büyütecek, hasat ekip biçecek, hayvanlarla ilgilenebileceksiniz. Oyunda muhteşem ses efektleri bulunmakta. Oyun aynı zamanda ücretli. Bu simülasyon oyunu kendinizi profesyonel bir çiftçi gibi hissettirecek. Bir diğer oyun Zombie Little oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi bir zombisiniz. Düşmanlarla mücadele ediyorsunuz. Düşmanlarınız size zarar veriyor. Sizin de onları engellemeniz gerek. Heyecan dolu bu oyunda macera yolunda ilerliyorsunuz. Bir diğer oyun Real Fishing 3D oyunudur. Balık tutmayı öğreneceksiniz. Gerçek balıkçılığın sanal halidir. Bir diğer oyun Neon Shadowdur. Elinizde bir tüfek ve size verilen görevler var. Bir kahramansınız ve insanlığı kurtaracaksınız. Düşmanlarınız çok güçlü ama siz de çok güçlüsünüz. Bir diğer eğlenceli oyun Miami Grime Simulator oyunudur. Miami sokaklarını fethedeceksiniz. Suç işlememeniz lazım. Yoksa polislerden kaçmak zorunda kalabilirsiniz. Android’in mart ayı için yeni oyunlarından biri Deer Hunter oyunudur. Bu oyunda gerçek bir avcı olacaksınız. Önünüze hangi hayvan çıkarsa çıksın avlamalısınız. Profesyonel bir avcı olmalısınız. Avlarken öyle davranmalısınız. Bir diğer aksiyon oyunu Dead World: Survival Rust oyunudur. Oyunda hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Bir adada hayat süreceksiniz. Bu oyun hayatınızı yeniden kurmanızı sağlayacak. Bir aksiyon oyunu da Chroisen 2- Classic oyunudur. Bir karaktere bürünüyorsunuz ve mücadele ediyorsunuz. Oyunda yükselme çalışın. Mart ayının oyunlarından biri Maleficent Free Fall oyunudur. Yüksek sayıda indirilen oyunlar arasında yer alan bu oyunda elmasları yan yana getirerek ilerliyorsunuz. Zorlu görev ve seviyeler sizi bekliyor olacak. Red woods oyunu tam bir macera oyunu. Bürüneceğiniz karakterin adı Claire Mills. Bir kaza geçiriyorsunuz ve kızınız kayboluyor. Kızınızı bulmanız lazım. İpuçları size yolu gösteriyor.

Dead-World

Mart ayının en iyi oyunları arasında yer alan bu oyunlar Android’in en yeni oyunlarıdır. Android birbirinden çeşitli oyunlar yaratmakta ve bize sunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*