LinkedIn Mobil

LinkedIn iPhone ve iPad için Türkçe

Türkiye’de bir miyondan fazla dünyada 187 milyon üyesi olan bir sosyal ağ aslında LinkedIn. Facebook, Twitter gibi ağların aksine iş amaçlı bir sosyal ağ. Kısacası kurumsal sosyal ağ da denebilir. Kariyerinize yön vermek, iş dünyasından ve rakip şirketlerden yeni arkadaşlar bulmak istiyorsanız bu platform en iyilerinden. İşte bu sosyal ağ için artık  iPhone ve iPad uygulamalarını Türkçe de kullanılabileceksiniz

Türkçeleştirilen uygulamalar, mobil haldeki Türkiyeli kullanıcıları arasındaki iletişimi daha da kolaylaştıracağı kesin. LinkedIn her ne kadar ülkemizde geç fark edilmiş bir platform olsa da, son 12 aydaki yüzde 97 büyüme oranı ile Türkiye’nin, kullanıcı sayısı açısından Avrupa’nın en hızlı büyüyen pazarı olduğunu açıkladı.

LinkedIn Mobil

CV paylaşımı, kişinin kendini anlatma ve profesyonel çevresi ile bağ kurma isteği gibi birçok amaç için LinkedIn ağında artık mobil platformu da kullanılabilir. Mobil platform, LinkedIn’e yüzde 25′ oranında trafik sağlayan ve en hızlı büyüyen kullanıcı hizmeti. Türkiye,  bu noktada büyüen Pazar olarak, LinkedIn iPhone ve iPad uygulamalarının yerel dil versiyonlarının çıkması gayet beklenen bir davranış. Bakalım LinkedIn yeni dönemde Türk kullanıcıları için yenilikler çıkarıcakmı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*