LG V10 merak edilen özellikleri

Telefon piyasalarına hızlı bir giriş yaparak bütün kullanıcıların dikkatlerini üzerine çeken LG firmasının son zamanlarda müşterilerine sunduğu harika telefonlar en çok merak edilen akıllı telefonların başında gelmektedir. Özellikle sizlere bugün firmanın amiral gemi telefonu olan LG V10 hakkında merak ettiğiniz detayları vereceğiz.

5 farklı renk ile ülkemizde satışa sunulan LG V10 telefonunun en çok tercih edilen rengi telefonların vazgeçilmez renkleri arasında gelen siyah olarak dikkat çekmektedir.

Ekran boyutunda kullanıcılarına büyük sürprizler yapan firmanın 5.7 inçlik ekran kapasitesi oldukça dikkat çekici boyutlarda karşınıza çıkmaktadır. 2560 x 1440 ekran çözünürlüğü ile son zamanların en çok merak edilen FULL HD ekranı ile sizlere hizmet sunan bu telefonun diğer özellikleri hakkında bilgiler vermeye devam edelim.

Ağırlık olarak biraz ağır olan bu telefonun 192 gr olması kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında gelmektedir.

Batarya konusunda da oldukça farklı bir tasarıma giderek yine G5 telefonunda olduğu 3.000 mAh gücünde bir batarya kullanıcılarına sunan firmanın burada özellikle telefonun bataryasının çıkmasını sağlaması kullanıcılar tarafından tam not almaktadır. Akıllı telefonların bataryalarının oldukça kısa süreli olması özellikle değişim konusunda ciddi sıkıntıları beraberinde getirmektedir. İşte son zamanların en çok merak edilen telefonlarından olan LG V10 telefonun merak edilen özellikleri.

Telefonunun en dikkat çekici özelliklerinde birisi de kamera da kullandığı çift kameralı mercek. Burada müşteriler özellikle fotoğraf çekme konusunda oldukça başarılı sonuçlar alacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*