Offline Web+

Kim demiş Apple Uygulamaları Ücretli Diye

Android sistemlerin en büyük artısı olarak her zaman ücretsiz uygulamaların fazla olduğudur. Apple ise kendi uygulamalarını ücretli sunuyor denmektedir. Belli bir oranda haklılık payı var. Ancak bu Apple her uygulama için para istiyor anlamına gelmemelidir. İşte sizlere Iphone ve Ipad üzerinde bir kaç fırından yeni çıkmış ücretsiz uygulama :

Offline Web+

Tiny Scan Pro: iPhonelarınızı ve iPadlerinizi bir scannara dönüştürüyor. Uygulamanın mantığı gayet basit. Herhangi bir dokümanı tarıyorsunuz ve uygulama vasıtasıyla istediğiniz her yere gönderebiliyorsunuz. Özellikle acil durumlar için uygulamanın çok iyi olduğunu belirteyim. Ek olarak, siyah beyaz ve renkli tarama seçeneği de mevcut.

Ortalama: Serdar Gökay Küçük tarafından hazırlanan uygulama, özellikle üniversite öğrencileri için kullanılabilir. Sınavlardan aldığınız notları uygulamaya yazıyorsunuz ve sizin için uygulama bu notların ortalamasını alarak başarı yüzdenizi gösteriyor. Ek olarak derslerinizden alacağınız notlar üzerinden tahminlerinizi ışığında uygulama sizin için hesaplıyor. Böylece  o dönem genel not ortalamanızı görebiliyorsunuz.

Offline Web+ : Uygulama internetinizin çekmediği yerlerde oldukça işinize yarayacak. Eğer okumak istediğiniz bir web dokümanı veya web sayfası varsa bu uygulama vasıtasıyla kolayca inceleyebilirsiniz. Uygulama, gezdiğiniz internet sayfalarını html olarak saklıyor ve daha sonra o sayfalara ulaşmanızı sağlıyor. Böylece, daha önce kaydettiğiniz bir sayfayı internetiniz olmadığında kolayca saklayabiliyorsunuz.

Bu arada oyun seven kullanıcılar için Angry Birds ücretsiz olarak indirilebilir duruma geldi. Haberiniz olsun.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*