Jedi ECO7 tabletinin genel özellikleri

Piyasalarda her geçen gün artan tabletler özelliklerin çocukların vazgeçilmezleri başında geliyor. Sizlere bugün piyasalarda en uygun fiyatlara bulacağınız tabletlerden olan Jedi ECO7 hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Jedi ECO7 7 inçlik ekranı bulunan bu tabletin piyasalarda 180 TL civarında bir satış rakamının bulunduğunu sizlere açılamak istiyoruz. Jedi ECO7 tabletinin boyutlarına bakacak olursak 201 x 136x 7 mm boyutlarında olduğunu açıklamak istiyoruz. Özellikle Jedi ECO7 tablette bulunan 8 GB depolama boyutunun 32 GB’a kadar arttırılabilir olması kullanıcıların dikkatini çekmektedir. ekran modeli olarak bu tablette kullanılan IPS ekran fiyatına göre son derece başarılı sayılacak özelliktedir. Ekran boyutu 7 inç olan bu tablette ayrıca çift çekirdek işlemci bulunması firmanın kullanıcılarına bu fiyata sunduğu en önemli özelliklerin başında gelmektedir. İşlemci hızı olarak 1.5 GHZ olan Jedi ECO7 tabletin özellikle işletim sistemi en çok kullanılan işletim sistemlerinden olan Android işletim sistemi kullanılmaktadır. Arka ve ön kamerası bulunan Jedi ECO7 tablette kameraların çözünürlüğü çok fazla iyi olmasa da fiyatına göre uygundur.

1 GB RAM kapasitesi buluna tabletin özellikle 1280×800 piksel çözünürlüğü oldukça başarılı grafiklerinin olduğunun göstergesidir. Şarj adaptörü ve USB kablosu ile birlikte gönderilecek olan Jedi ECO7 tableti almak isteyenlere önerim bu fiyata kaçırılmayacak tablet olduğudur.

Son zamanlarda oldukça uygun tabletin kol gezdiği piyasada Jedi ECO7 tablet başarılı fiyatı ve özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*